Τι το καλύτερο λογισμικό για να επιστήσω την έντυπη παρουσίαση της κεραίας;

G

Guest

Guest
Hi all,

Υπάρχουν πολλά λογισμικά εκεί έξω για να επιστήσει την διάταξη PCB.Αλλά με αυτά τα λογισμικά, που είναι το καλύτερο λογισμικό για να επιστήσει την διάταξη PCB, ιδίως για την κεραία.

Μια άλλη ερώτηση, αν έχω ένα τυπωμένο σχεδιάγραμμα κεραία στο GERBER αρχείο, το λογισμικό μπορεί να ανοίξει και να κάνουν μοντάζ.Τότε μπορεί να σώσει το αρχείο GERBER πολύ.

Εκτιμώ πολύ για σας βοηθάει.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 
Zarówno internet, jak i obecne w nim zagrożenia, podlegają ciągłym zmianom. Właśnie dlatego, bezpieczeństwo w sieci wymaga stworzenia w miejsce prostych "do's and don'ts", odpowiedniego zbioru zachowań. Sophos prezentuje trzy pytania, które powinniśmy sobie zadać poruszając się w internecie - niezależnie od tego, czy przeglądamy strony, wyrażamy zgodę na warunki użytkowania, zamieszczamy zdjęcia czy po prostu sprawdzamy skrzynkę mailową.

Read more...
 
ΚΕΠ ορμή είναι μια επιλογή για την έντυπη παρουσίαση κεραίας.Υποθέτω ότι το ίδιο λογισμικό μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την εισαγωγή GERBER αρχείο και να το επεξεργαστείτε.

 
μπορούμε να χρησιμοποιηθεί AutoCAD να επιστήσει την έντυπη παρουσίαση της κεραίας;ή οποιοδήποτε άλλο λογισμικό είναι καλύτερο;

 
Μόνο για να επιστήσει την διάταξη AUTOCAD ίσως είναι η καλύτερη

 
για τον απλό i κατάρτιση χρήση MS Visio enaugh του

 
IE3d από Zeland.com είναι ένα καλό μαλακό.κεραία για εκτύπωση
και με ADIX, addin από Zeland, μπορείτε να εισαγάγετε τα αρχεία GERBER επεξεργασία τους σε IE3d και
τότε δημιουργούν την GERBER αρχείο.

pl

 
Γεια σου ρε παιδιά,

Προσπαθώ να εισάγει PCB σχεδιασμό μου στο Ζηλανδία για τους σκοπούς του σχεδιασμού κεραία patch.Η διαδικασία αυτή φαίνεται να λαμβάνει πάντα (ποτέ δεν τελειώνει).Είναι αυτό το σχέδιο, επειδή μου είναι υπερβολικά πολύπλοκο, δηλαδή, έχει πάρα πολλές κορυφές;

Έχει συνήθως απαιτεί μεγάλο χρονικό διάστημα για την εισαγωγή κάτι;Για να σας δώσω μια ιδέα παιδιά έχω ένα συμβούλιο 2x4cm με 8 εκ. ίχνη.

Οποιαδήποτε βοήθεια θα εκτιμηθεί.

 
u μπορεί να χρησιμοποιήσει ΚΕΠ ορμή ή Sonnet softaware.πρόκειται για δύο παγκόσμιας κλάσης softawares να επιστήσει την έντυπη παρουσίαση κεραία.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top