Μικροκυμάτων Ενισχυτής Transistor: Ανάλυση και Σχεδιασμός

D

DaMa

Guest
Γεια σας φίλοι, ψάχνω για αυτό το βιβλίο. Οποιοσδήποτε μπορεί να βοηθήσει παρακαλώ; Σας ευχαριστούμε :)
 
Το βιβλίο που θέλετε είναι από Gonzales, σωστά; Δεν έχω το e-book, αλλά έχουν την έντυπη έκδοση.
 
Εκτός από Gonzales, Πόζαρ "Micrwave Engineering" είναι καλό για ένα φτηνό και καλό πρακτικό βιβλίο πάρει Bowic Circuit Design επιτυγχάνεται η RF είναι ~ $ 25 (ΗΠΑ). Για μια ακόμη φθηνότερα Minicircuts Μετάβαση στη σελίδα βιβλίου και εγγραφείτε δωρεάν το βιβλίο του σχεδιασμού τους. Έχουν ένα VCO και Γενικά βιβλία RF. \ / \ / \ / \ / \ / \ / .minicircuits.com / Rcatalog.html Καλή τύχη
 
Πόζαρ, Γκονζάλες και Bowic είναι άριστες επιλογές. Για κάθε καλό σχεδιασμό RF θα πρέπει να έχετε μια καλή κατανόηση του πώς να χρησιμοποιούν το διάγραμμα Smith - Bowic το βιβλίο θα σας βοηθήσει σε αυτό.
 
Αγαπητοί Shogun Θα μπορούσατε σας παρακαλώ να μου δώσει περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με το βιβλίο Bowic του. σας ευχαριστώ
 
Εδώ είναι η σύνδεση με αυτό το βιβλίο που σας ενδιαφέρει. h ** p: / / www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/0750699469/002-1791312-1187262?vi=glance
 
Αγαπητοί φίλοι, έχω το βιβλίο του Gonzalez (μικροκυμάτων Transistor Ενισχυτές Ανάλυση και Σχεδιασμός) σάρωση. Το μέγεθος των αρχείων είναι περίπου 50μ. Λόγω του ότι δεν πρόκειται να μεταφορτώσετε το βιβλίο εδώ. Αν κάποιος ενδιαφέρονται έχει ένα ftp που μπορώ να στείλω το βιβλίο. Απλά επιτρέψτε μου να ξέρω. NandoPG
 
Είστε αστειεύεται σίγουρα MR RIZ_AJ: :)!:: Ιδέα::?: [Quote = riz_aj] Αυτή είναι η σύνδεση με αυτό το βιβλίο που σας ενδιαφέρει h ** p:. / / Www.amazon.com/exec/ obidos/tg/detail/-/0750699469/002-1791312-1187262; vi = ματιά [/quote]
 
NandoPG, Γιατί δεν προσπαθείτε να ανεβάσετε το βιβλίο στο MCUfileman; Rgds Σταυρού
 
P24-25 που λείπουν. Ευχαριστώ για το φόρτωμα.
 
g86 said:
Είστε αστειεύεται σίγουρα MR RIZ_AJ: :)!:: Ιδέα::?: [Quote = riz_aj] Αυτή είναι η σύνδεση με αυτό το βιβλίο που σας ενδιαφέρει h ** p:. / / Www.amazon.com/exec/ obidos/tg/detail/-/0750699469/002-1791312-1187262; vi = ματιά
[/quote]
Θα μπορούσα να έχω το ftp με το βιβλίο του Gonzalez? Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top