Wasp.net

D

DanTheMan

Guest
Γεια σου, μπορεί κανείς να μου πει σχετικά με αυτό το πρόγραμμα;Παρακαλούμε PM μου, αν έχετε οποιοδήποτε στοιχείο σχετικά με αυτό.

Ευχαριστώ,/ Dan

 
Πολλοί άνθρωποι σε αυτό το site πιστεύω ότι είναι μεταξύ των τριών top προγράμματα για κυματοδηγός υπολογισμούς και σύνθεσης.

Το κύριο πρόβλημα είναι η κακή επιχειρηματικές ικανότητες των ανθρώπων που διοικούν την εταιρεία.Μπορείτε να κατεβάσετε το demo και το email τους για μια προσωρινή άδεια για να το δοκιμάσετε.Δεν είναι αρκετό ειδίκευση για την αξιολόγηση των μελλοντικών επιχειρήσεων που ζητούν άδεια και πιθανότατα χάνει περισσότερα χρήματα από τους πιθανούς πελάτες στροφή μακριά από τα χάνουν από όλες τις άλλες αιτίες μαζί.

 
Και βασικά θέλω να κάνω ένα κυματαγωγού σχεδιασμού, συμπεριλαμβανομένων των Τ κόμβους και καμπύλα τμήματα.Κάθε ιδέα που το λογισμικό μπορεί να είναι καλύτερο;HFSS θα ήταν υπερβολικά χρονοβόρα πιστεύω.

Ευχαριστώ,/ Dan

 
mician έχει ένα πρόγραμμα (μικροκυμάτων οδηγό) ότι είναι ένας από τους τρεις που θεωρούνται τα καλύτερα.Θα το κατεβάσετε από το site τους και οι εργασίες για το δικαίωμα στα ανοικτά συστήματα με τρεις enelements συν σύνδεση κυματοδηγούς.Αν θέλετε περισσότερα θα σας email προσωρινής άδειας για 30 ημέρες αξιολόγηση.
http://www.mician.com/ είναι η σύνδεση για λήψη.Εάν είστε μια πραγματική εταιρεία, θα πρέπει να το email τους για το demo CD και άδεια χρήσης.Μπορεί να το κάνει ακόμα και αν είστε φοιτητής.Ή ακόμα καλύτερα, να δώσει δωρεάν progams στα σχολεία.Ρωτήστε τους καθηγητές σας να επικοινωνήσετε μαζί τους.

 
Στην πραγματικότητα εκδόσεις 4.7 και 4.8 απαιτούν ένα κωδικό πρόσβασης για download ... θα κάνουμε έργο για απλές δομές;;;

Είχα πριν από 3,4, αλλά είναι πολύ εχθρικός χρήστη ...

Επιτρέψτε μου να μάθω αν έχετε οποιεσδήποτε άλλες ιδέες του, είτε αυτό το λογισμικό ή άλλο λογισμικό για κυματαγωγού σχεδιασμό.Ευχαριστώ,/ Dan

 
Η εταιρεία είναι πολύ συνεργάσιμος.Ζητήστε το κωδικό και την άδεια χρήσης.Δεν θα σας κοστίσει τίποτα για την προσπάθεια.

Οι νέες εκδόσεις είναι πιο γραφικό και φιλικό προς το χρήστη.

Αν κάνετε μια αναζήτηση site εδώ θα βρείτε αρκετές συζητήσεις στις οποίες συμμετέχουν άνθρωποι πιο εξοικειωμένοι με αυτά τα προγράμματα, τη συζήτηση των απόψεων αυτών.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top