Laser δίοδος

B

bibo1978

Guest
Χρειάζομαι πρόταση για μια κατάλληλη δίοδο λέιζερ Χρειάζομαι CW 808NM δίοδο λέιζερ με τον ατμοσφαιρικό δύναμη των 20 MW.Θέλω να κάνω AM διαφοροποίηση για το δίοδος και το εύρος ζώνης μου θα είναι της τάξεως του 1 GHz (max).μπορεί κανείς να μου δείξετε ένα προϊόν που μπορούν να χωρέσουν specs μου.

 
Dziś rozpoczyna się przyjmowanie zamówień na najnowszy gadżet Apple o nazwie Watch, określany mianem inteligentnego zegarka. Co prawda od momentu premiery minęło już pół roku, więc cierpliwość potencjalnych nabywców została wystawiona na próbę. Nie pomaga w tym początkowe ograniczenie kanałów dystrybucji tego urządzenia do sklepu internetowego Appl...

Read more...
 
Έχουν loock σε Roithner Lasertechnik (www.roithner-laser.com).Θα πρέπει να έχουν το κατάλληλο Ν.Δ. με 808NM και 20mW.Σχεδόν κάθε Ν.Δ. θα πρέπει να εργαστούν στο 1GHz.Και αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα με τους: ισχύος μέχρι τόσο γρήγορα που είχαν καταστραφεί εύκολα αν η τρέχουσα για την πολύ υψηλή, ακόμη και για 1ns.Είστε σίγουροι ότι ξέρετε. [/ Url]

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top