κυπαρίσσια EZ usb fx2 μικροϋπολογιστικά, διασυνδέεται με usb.;

R

rnb20_2000

Guest
Γεια σε όλους, θα εκτιμούσα οποιαδήποτε βοήθεια σχετικά με αυτό το μικρό πρόβλημα, βασικά
είμαι οικοδόμηση ΔΔΔ χρησιμοποιώντας ένα κυπαρίσσι EZ usb fx2 σκάφους (connunicating μέσω της θύρας USB φυσικά) μοντέλο num (cy7c68013. το πρόβλημά μου είναι ότι δεν ξέρω πώς να η διασύνδεση με τον υπολογιστή του σκάφους, όπως το, πώς μπορώ να δημιουργήσουμε μια λαβή για να το πρόγραμμα οδήγησης της συσκευής που συνδέεται με το πλοίο, εάν κάποιος έχει ιδέες, πηγαίο κώδικα ή συνδέσμους σε κάθε σχετική ιστοσελίδα, θα είναι περισσότερο από ευγνώμονες.
να σας ευχαριστήσω εκ των προτέρων,
χαιρετισμοί

ps Άκουσα ότι έχει να κάνει με MFC προγραμματισμού;;

 
Ataki DDoS należą do grupy najstarszych zagrożeń w Internecie, jednak wciąż plasują się w czołówce największych sieciowych plag. Wraz z rozwojem systemów bezpieczeństwa ewoluowały, a ich głównym celem stały się aplikacje i usługi.

Read more...
 
μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε FIFOs με slave Auto-IN τρόπος FX2.Δεν χρειάζεται έναν ειδικό οδηγό για FX2.Υπάρχει ένα παράδειγμα γενικής οδηγού έρχεται με αυτό.Απλά πρέπει να κατεβάσετε EEPROM με κωδικό ή από USB και χρήση Windows API για να επικοινωνούν μέσω USB οδηγό.Βλέπε EZ-m (σε) nager
του πηγαίου κώδικα ...
MFC δεν είναι πρόβλημα για αυτό.

υπάρχουν δύο σχέδια με FX2 και CPLD / FPGAs στο δίχτυ.Θα πάρω μετά δεσμούς μετά βρήκα τους.

Χαιρετισμοί

 
rnb20_2000 έγραψε:

, Πώς μπορώ να δημιουργήσω μια λαβή για να το πρόγραμμα οδήγησης της συσκευής που συνδέεται με το πλοίο, εάν κάποιος έχει ιδέες, πηγαίο κώδικα ή συνδέσμους σε κάθε σχετική ιστοσελίδα, θα είναι περισσότερο από ευγνώμονες.

ps Άκουσα ότι έχει να κάνει με MFC προγραμματισμού;;
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top